İlçemizde Öğrenciler Karne Heyecanı Yaşadı
 
İlçemizde 75.Yıl Ortaokulunda 2018-2019 Eğitim Öğretim yılının 1.Dönem Karne Dağıtım Töreni, Kaymakamımız Sayın Furkan DUMAN ın katılımıyla gerçekleştirildi.
           Katılımcılar dereceye giren öğrencilere karneleriyle birlikte  çeşitli hediyeler verdi. Yarıyıl tatiline giren ve yoğun geçen  bir dönemin yorgunluğunu üzerinde taşıyan öğrencilerimizin karnelerini aldıkları sırada oldukça heyecanlı oldukları gözlendi.
Karne Dağıtımının ardından  Kaymakamımız Sn Furkan DUMAN, Belediye Başkanı Sn Aslan Ali BAYIK ve diğer katılımcılar tarafından okulda Öğretmen ve Öğrencilerimiz tarafından hazırlanan Uzay Sınıfı gezilerek incelemelerde bulunuldu. Hazırlanan sınıfı gezerek Öğretmenlerimizden bilgi alan Kaymakam DUMAN,  tahsis edilen Uzay Sınıfını çok beğendiğini ifade ederek “Öğrencilerimize somut ve verimli bir katkısı olacağını düşünüyorum.Bu sınıfın oluşturulmasında emeği geçen İdarecilerimizi tebrik ediyor, hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.
Karne Dağıtım Programına  Kaymakamımız Sayın Furkan DUMAN ın yanı sıra  Belediye Başkanımız Sn Aslan Ali BAYIK, Jandarma Komutanı İsmail TANRISEVER, Emniyet Müdürü Salih KÖSE Öğretmen ve Öğrenciler katıldı.
 
İSAY2 Galeri
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
         
 
                Kamu Spotları: